Zářijový sushi set od Café Buddha

Září patří v Café Buddha Delivery speciálnímu sushi setu. 30 dní bude v nabídce výhodný set 40 ks fenomenálního sushi. Stačí kliknout v e-shopu a báječný zážitek jede po Praze a okolí ke svému cíli.

RainbowRoll je srdcovka. Tuňák, losos, kreveta, úhoř, avokádo, okurka a kaviár z létajících ryb. Další je SmokySalmon, který je doslova opojný díky uzenému lososu, krémovému sýru, opálenému lososu, okurce, praženému sezamu a teriyaki omáčce. Nesmí chybět UnagiDragon neboli skvělá rolka plněná avokádem, okurkou, krabím krémem, obalená plátky BBQ úhoře s avokádem. CrazyTailsz úhoře, krevety, ebitempury a kewpie je trošku úlet, ale je povinnost je ochutnat. Jako poslední v široké škále chutí nesmí chybět SakeMaki neboli černé malé rolky s lososem.


Výčet sushi není malý. V počtu 40 ks dokáže z obyčejného zářijového dne udělat gastronomický zážitek. Navíc luxus dopravy až na místo v super kvalitě dělá z Café Buddha Delivery jedničku na pražském sushi trhu.

Cena setu činí 1249,- Kč se vším všudy. Kdo chce zážitek pojmout komplexněji, je možnost objednání s lahví Cava. V tomto případě sushi a láhev bublin činí 1799,- Kč.

Po celý září lze přes Café Buddha Delivery objednat super výhodný sushi set. Štěpán Návrat doporučuje!

You may also like...