Zlínský kraj soutěží v anketě Kraj mého srdce

Již 12. ročník ankety Kraj mého srdce, kterou vyhlašuje turistický portál Kam po Česku, nabízí tradiční ohlédnutí za uplynulou turistickou sezonou v regionech a přináší hlasování v dílčích tematických kategoriích. Anketa mapuje míru popularity krajů České republiky u laické i odborné veřejnosti a zpětně podává obraz o proměnách popularity regionů v uplynulých 11 letech. Zlínský kraj se již tradičně uchází o přízeň hlasujících v 8 tematicky zaměřených kategoriích.

Luhačovice

Hlasování v anketě probíhá jako každý ročník on-line na turistickém portálu www.kampocesku.cz a to až do 29.2.2024. Hlasující v anketě budou zároveň zařazeni do slosování o hodnotné ceny.

„Zlínský kraj – turistický region Východní Moravy je atraktivním regionem, který má velikou šanci uspět ve většině kategorií. říká náměstek hejtmana Lubomír Traub, a dodává: „největší ambice jsou v kategorii Kam do lázní a wellness, kde se Zlínský kraj pyšní nejkrásnějšími lázněmi na Moravě – Luhačovicemi a také v kategorii Kam za folklorem a tradicemi.“

Výsledky 12. ročníku ankety Kraj mého srdce budou uveřejněny v dubnovém vydání magazínu KAM po Česku 2024 a na portálu www.kampocesku.cz. Krajští vítězové převezmou ceny v rámci 32. ročníku veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 15. března 2024. Výherci z řad hlasujících budou kontaktováni.

Foto archiv CCRVM, Petr Slavík

You may also like...