Zlonínský Dvůr: Vyjeďte si za Prahu na snídani

ZLONÍNSKÝ DVŮR rozjíždí nezapomenutelné snídaně. Takové, že se vyplatí dojet do malé obce Zlonín kousek za Prahou a nechat se unášet báječnými chutěmi v dostupných cenách. Tato kombinace je totiž nepřekonatelná.

Každou sobotu a neděli se od 9:00 do 11:00 servírují snídaně v doprovodu výběrové kávy z pražské pražírny CandyCane Coffee. Za zmínku stojí Vejce Benedikt s holandskou omáčkou, máslovou brioškou, pražskou šunkou a bylinkami za 150 Kč. Novodobý must have, Avokádový chléb, který je z domácího staročeského chleba, avokáda, cheddaru, volského oka, rukoly a dýňových semínek, také nechybí. Tuto hippster pochoutku dostanete o víkendu ve Zlonínském Dvoru za 145 Kč.

Za zmínku stojí Ultimátní snídaně, která uspokojí i ranní jedlíky. Nechybí zde vídeňské párky, farmářské krémové vejce, salátek, avokádo, hořčice vlastní výroby, domácí chléb a palačinka. To vše za skvělých 195 Kč. Dobrou zprávou je, že tato snídaně zasytí až do večeře. „Projedl jsem se všemi pražskými podniky, kde dělají nelepší snídaně a přenesl je do svého podniku za Prahou,“ dodává majitel a executive chef Kamil Opelka.


Na snídaňovém menu nechybí Kamilova míchaná vejce, které jsou velmi oblíbené u hostů a jezdí na ně z širokého okolí. Jsou to totiž báječná krémová vajíčka, brioška, sušený žloutek a nakládané ředkvičky. Tato snídaně šampionů stojí 145 Kč a lze uhodnout, co nejraději Kamil Opelka snídá.

Víkendová ranní zastávka ve Zlonínském Dvoře je sázkou na jistotu, že volný den bude stát za to!

You may also like...