Značka Kilpi otevřela v pražské Fashion Aréně obchod v novém designu

V pátek 15. července proběhlo v tuzemském nejnavštěvovanějším outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet znovuotevření prodejny se sportovním a outdoorovým oblečením Kilpi. Pro tuto značku je charakteristické heslo „tested by north”, její produkty zaručují vysokou funkčnost a kvalitu nejen do zimního počasí, ale i do letních měsíců.

Nový design prodejny se inspiruje severskou panenskou přírodou. Unikátním prvkem je lustr, který se rozprostírá přes celý strop a má symbolizovat polární záři. Ten doplňují světelné panely, které zákazníkům prezentují nejzajímavější nabídky. Rozložení produktů je přehlednější a v kombinaci s minimalistickým nábytkem má podpořit ještě příjemnější nákupy v tomto prostředí. 

V produktové nabídce se značka vrací k původnímu konceptu. Bude prodávat dámské, pánské i dětské oblečení a doplňky jak z nových, tak i ze starších kolekcí. Právě ony jsou v outletovém centru prodané s cenou minimálně o 30 % nižší. Značka Kilpi navíc celosvětově přeceňuje své výrobky v rámci akce „Padají ceny, něco si kup“. Tyto nižší ceny jsou uvedeny přímo na etiketě a nejsou slučitelné s dalšími akcemi.

Severské oblečení se vyznačuje precizní kvalitou, která musí vydržet ty nejextrémnější povětrnostní podmínky. Kilpi znamená ve finštině štít a produkty této značky jsou zaručenou ochranou kdekoliv a za jakéhokoliv počasí. Pro outdoorové oblečení je základem kvalitní materiál, ten značka odebírá například od prvotřídního výrobce z Japonska. Charakteristické je pro značku ale i precizní zpracování do posledního detailu. V nabídce má Kilpi potřeby pro mnoho druhů sportu, ale i pro lifestyle, to vše v nadčasovém designu.

You may also like...