Zpěvák Sting vydává album Duets na kterém představí své nejoblíbenější duety

Sting, vlastním jménem Gordon Matthew Thomas Sumner je zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista, průkopník ohýbání žánrů a sedmnáctinásobný držitel ceny GRAMMY. Nyní ohlašuje vydání svého nového alba, na kterém představí své nejlepší spolupráce. 27. listopadu tak vyjde deska Duets, na níž se fanoušci dočkají Stingových nejoblíbenějších duetů, ale také dosud nevydané písně „September,“ s italským zpěvákem Zucchero. Album vyjde i na vinylu, který bude k dispozici po celém světě v předvánočním čase 18. prosince. Speciální kolekci si mohou fanoušci objednávat už nyní. 

Stingovy spolupráce se nestaly ničím menším než základními kameny v kánonu populární hudby. Na oslavu některých z těchto děl sestavil speciální sbírku, která obsahuje jeho nejmilovanější duety se spolupracovníky jako Mary J. Blige, Herbie Hancock, Eric Clapton, Annie Lennox, Charles Aznavour, Mylène Farmer, Shaggy, Melody Gardot, Gashi a další. Album Duets bude také obsahovat zbrusu novou, dosud nikdy nevydanou píseň „September” s italskou ikonou Zucchero. Píseň je produkovaná samotným Stingem a smíchaná čtyřnásobným držitelem ceny Grammy Robertem Ortonem. 

Duets nabídne písně od melismatické touhy „Desert Rose“ s Rai zpěvákem Cheb Mami, smyslného rytmu „It’s Probably Me“ s Ericem Claptonem až po povznášející „44/876“ s Shaggym, který přinesl Stingovi poslední 17. cenu GRAMMY. 

Seznam skladeb

1. Little Something with Melody Gardot 
2.  It’s Probably Me with Eric Clapton 
3. Stolen Car with Mylène Farmer 
4. Desert Rose with Cheb Mami 
5.  Rise & Fall with Craig David 
6.  Whenever I Say Your Name with Mary J. Blige 
7.  Don’t Make Me Wait with Shaggy 
8.  Reste with GIMS 
9. We’ll Be Together with Annie Lennox 
10. L’amour C’est Comme Un Jour with Charles Aznavour 
11. My Funny Valentine with Herbie Hancock 
12. Fragile with Julio Iglesias 
13. Mama with Gashi 
14. September with Zucchero 
15. Practical Arrangement with Jo Lawry 
16. None Of Us Are Free with Sam Moore 

https://www.instagram.com/theofficialsting/
https://www.facebook.com/sting

You may also like...