13. Autosalon ukáže čtyřkolku CF Moto Gladiator pod drobnohledem a prodlouženou verzi Opel Combo Life

Zajímají vás novinky ze světa automobilismu? Sledujte Autosalon ve středu 31. března ve 20.15 na Prima COOL a v reprízách 3. dubna v 8.00 na Primě nebo ten samý den ve 23.25 na CNN Prima NEWS.

Ideální dvoustopé vozidlo umí být dobrým pracantem, a zároveň je s ním zábava. Takový vůz ale aby jeden pohledal. A když je váš rozpočet kolem 300 tisíc, jde o neřešitelný problém. Expert Pepa Sršeň však přispěchá s řešením. Čtyřkolka CF Moto Gladiator utáhne docela velkou kládu, a taky se nebrání, když si s ní chcete povyskočit.

CF Moto Gladiator

Když je vám auto obývákem, jídelnou i ložnicí, dozvíte se o něm úplně vše. Jde o to, aby bylo pohodlné, bezpečné a odolné. Jde-li navíc o kamerové vozidlo, musí kromě kameramana uvézt například i štafle. Proto je naším vozem na natáčení prodloužená verze Opel Combo Life. Doporučíme ji také rodinám a živnostníkům?

Diváky Autosalonu nezajímá tlachání, chtějí znát odpovědi! Proto už víte, co se stane, když s autem skočíte do bazénu. Dá se ale s předním pohonem driftovat? A je lepší ostrý hatchback v benzínu, naftě nebo v plug-in hybridu? Stačí uzavřený technický okruh, tři Volkswageny Golf se signaturou GT a budeme vědět!

Takový bude další premiérový pořad Autosalon. Ultimativní testy, bez salónních rukaviček, prostě na krev a na dřeň a holou karoserii!

Nezapomeňte sledovat také web www.autosalon.tv, kde se objeví bonusy k materiálům z pořadu. Tedy to, co se do pořadu nevešlo, ale stojí za vidění. Bavte se s námi a nezapomeňte – i tentokrát to bude jízda!

You may also like...