AAA AUTO oslaví 30 let na trhu a představilo kalendář plný hvězd

Před téměř 30 lety přišel Australan Anthony James Denny do České republiky, aby tu začal podnikat. Z malého obchodníka s ojetinami se díky inovativnímu přístupu stal brzo největší prodejce ojetých automobilů ve střední Evropě známý pod značkou AAA AUTO. Skupina AURES Holdings, která provozuje síť AAA AUTO a Mototechna, ročně prodá až 80 000 automobilů a denně má jen v české nabídce jen více než 12 000 automobilů. K 30. výročí, které oslaví v příštím roce, společnost představila kalendář pro rok 2022, do kterého se nafotily takové osobnosti, jako například tenisové sestry Karolína a Kristýna Plíškovy, MMA zápasníci Karlos Terminátor Vémola a Samuel pirát Krištofič či fotbalisté AC Sparta Praha a FC Slovan Liberec. Všichni společně podpoří formou dobročinné aukce Dětskou dopravní nadaci. 

„Když bývalý majitel AAA AUTO začal podnikat, věřil, že dokáže vybudovat něco velikého. Díky skvělému týmu kolegů, kdy mnozí z nich jsou stále součástí naší společnosti, se mu to opravdu povedlo. Jeho výhodou byla odvaha, cit pro podnikání a snaha být vždy napřed před konkurencí. AAA AUTO se od svých začátků za posledních 30 let významně proměnilo. Už to není jen prodejce ojetých automobilů, ale také inovativní a softwarová společnost. Prodáváme automobily nejen v České republice, Polsku a na Slovensku, ale pod značkou Driverama vykupujeme vozy i v Německu. Provozujeme autopůjčovnu a vstoupili jsme na trh i se softwarem pro obchodníky. Přestože poslední dva roky nejsou kvůli pandemii ani trochu jednoduché, díky široké nabídce automobilů se nám teď daří prodávat rekordní množství automobilů,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, kam AAA AUTO a Mototechna patří. 

AAA AUTO se letos v rámci příprav na oslavy 30. výročí na trhu rozhodlo spojit všechny známé sportovní tváře, které značku reprezentují, a také zaměstnance skupiny, kteří ve společnosti pracují více než 20 let. S fotografem Ondřejem Pýchou tak nafotila netradiční kalendář na rok 2022. Kalendář byl vyroben jen v omezeném nákladu a jeho hlavním cílem je formou dobročinné dražby prostřednictvím Dětské dopravní nadace podpořit sirotky obětí dopravních nehod.

Zájemci budou moci v dražbě na aukro.cz již od 10. prosince vydražit například podepsané foto-obrazy celebrit, jako jsou tenisové sestry Plíškovy, MMA zápasníci a rivalové Karlos Terminátor Vémola a Samuel pirát Krištofič či fotbalisté AC Sparta Praha Andreas Vindheim, Lukáš Juliš a David Moberg Karlsson, hráči FC Slovan Liberec Jan Mikula, Michael Rabušic a Theodor Gebre Selassie, a také bývalé fotbalové legendy Pavel Horváth a Petr Švancara. Sportovci do aukce přidají i osobně podepsané artefakty. Vedle sportovních hvězd se v kalendáři objeví i legendy AAA AUTO jako je zakladatel Anthony James Denny, generální ředitelka Karolína Topolová, provozní ředitel Petr Vaněček či ve společnosti nejdéle pracující zaměstnanci Jakub Theissig, Marek Kejla, Kateřina Snížková a Josef Borovec. Většina osobností do dražby věnuje i další podepsané předměty jako jsou fotbalové míče, rakety nebo dresy.

Video reportáž z focení kalendáře můžete shlédnout zde – youtu.be/kalendar 

AAA AUTO, které funguje v České republice, Polsku a na Slovensku pod společností AURES Holdings, prodala letos za 11 měsíců již 80 709 automobilů. Průměrná cena automobilu prodaného v českém AAA AUTO je 282 000 Kč a nejčastěji jde o model Škoda Octavia, Škoda Fabia nebo Volkswagen Passat. Nejžádanější automobily jsou ve variantě kombi, letos překvapivě s dieselovým motorem, s manuální převodovkou a ve stříbro-šedé barvě.

You may also like...