ANNABELLE přichází s vánočním překvapením a vydává singl s videoklipem ANXIETY

Zpěvačka a rapperka ANNABELLE má za sebou studium hudby a koncertování v Londýně, kde získala první zkušenosti, specifický styl a oslavila první úspěchy na koncertech v místních klubech. Její nezaměnitelný styl obličejových tetování a žluté barvy s výrazným hlasem dělá z ANNABELLE velkou naději české i zahraniční tvorby. Na svém kontě má již úspěšné singly s producentem fiedlerski – Roles a singl DADAE, kde featuje Cehovi. Nyní pod vydavatelstvím Universal Music vydává singl a videoklip ANXIETY, na němž spolupracovala s mladým producentským talentem Enthicem. 

ANXIETY vydává ANNABELLE tak trochu nečekaně – dle jejích slov – jako vánoční dárek. Původně jsem chtěla s releasy čekat až na další rok, ale z ANXIETY jsem měla takovou radost, že jsem to musela dát ven ještě před Vánoci!“ říká nadšeně zpěvačka. „Klip jsem natáčela se dvěma úžasnejma holkama, společně jsme se zhostily všech produkčních rolí a užily jsme si to. Co může být zábavnější než natáčet vánoční party? Zároveň jsme natáčely na VHS kameru, na kterou moje máma točila snad všechny moje dětský videa, takže je v tom trocha nostalgie,“ dodává. 

Píseň ANXIETY znamená v překladu “úzkost“ a vznikla z toho trošku úzkostného pocitu, co teď nejspíš všichni zažíváme. Zároveň to je ale veselej song, na kterej se dá tancovat a trochu se nad to všechno povznést. V refrénu se říká, že bych si přála umět tu úzkost zastavit, i když to teď tak úplně nejde, a tak budu prostě tančit! To si myslim, že je potřeba a obzvlášť během svátků!“  říká ANNABELLE

„Je to taneční track, takže za kým jiným jít s produkcí než za enthicem, který tomu dal juice. Takže pro všechny, co si chtějí o Vánocích pouštět taneční hity, rozhodně doporučuji poslech tohohle singlu,“ zve ANNABELLE. 

You may also like...