Astrologova neděle 11.4.2021 – Každý sám za sebe

Všechny tři dny, kdy je aktuálně Luna v Beranu, sobota, neděle a pondělí, budou sobě dost podobné. Sobota naznačila témata, neděle bude určena na jejich zpracování a pondělí s novem je uvede do života. Horoskopu dominuje trigon mezi Jupiterem (ve Vodnáři), Sluncem (v pondělí s Lunou) v Beranu a Marsem v Blížencích. Těžiště je jednoznačně tam, kde je Slunce.

Aspekt mluví o samostatnosti, neochotě se podřizovat, nepřizpůsobivosti (nepoddajnosti) a bojovnosti. není to aspekt spolupráce, ukazuje na to nejlepší v nás a dává tomu příležitost se projevit a podat výkon.

V místech, do kt. se v našich vlastních horoskopech (každý nechť si prověří, kde to je) promítá Slunce (cca 20. – 22. stupeň Berana) budeme mít šanci něco pro sebe udělat, prosadit, uskutečnit, dát najevo. A to způsobem důrazným a jednoznačným.

Situace samy o sobě mají tendence se zjednodušovat, problémy rozmotávat. Jsou i jasné úmysly a záměry. Na druhé straně se nechceme omezovat, poddávat a o něco se dožadovat. Umíme jednat přímo, tlačit na uskutečnění, hledět si vlastních zájmů.

Je tedy čas k tomu, abychom rozjeli vlastní projekty (s faktickým načasováním počkejme na den po novu). Abychom začali se sebou něco dělat, o něco bojovat. Určitě již víme, o co stojíme a je jasné, že nám nikdo nepomůže. Nejlepšího podporovatele a spojence najdeme na konci své ruky.
 
Jestli se o něco snažíme, jděme příkladem, pokud o něco stojíme, dejme k tomu podnět a nabídněme cestu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...