Astrologova neděle 12.7.2020 – Lunární čtvrtka, Merkur se otáčí

Dneska je den, kdy se osud ptát zjišťující otázkou Opravdu to takhle chceš? Luna v Beranu je v kvadrátu k račímu Slunci. A ještě se ke všemu ta Luna schází s Lilit.

Dá se čekat, že dnes se objeví mnoho motivů a záležitostí, které se nás pokusí odklonit od plánů a představ. Ve hře je černá Luna a tak většina z toho, co bude přihozenu na misku vah, budou strachy, obavy a nekompetence. Strach ze selhání. Obavy se projevit.

Důležitá je i role Neptunu v Rybách. V trigonu na Slunce vytváří dojmy, pocity, vjemy, ale také iluze a závislosti na někom, na něčem…. Zdá se, že na toto je teď dobře vidět.
Na druhé straně v opozici se Sluncem bude stát Jupiter a Pluto. A tak si leccos můžeme ještě rozmyslet. Mnohé také přepálíme a prosadíme. Snad proto, abychom přehlušili obavy. Kdepak, dnes není dobrá doba k tomu, abychom se o něco dlouhodobého a koncepčního pokoušeli.
Co jiného, spíš dojde k převrácení názorů a změně pohledu na svět. Vnější podmínky se setkají s naším niterným nastavením.

Merkur se po několik týdnech na 6. stupni Raka opět otáčí do normálního směru. Končí období, ve kterém jsme se zabývali především a intenzivně sami sebou. Je čas se znovu sejít se světem. Je doba k setkání s blízkými, vzdálenými a zainteresovanými. Můžem jim sdělit, k čemu jsme se dopracovali a kam jsme dospěli.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...