Astrologova neděle 13.6.201 – Střípky z neděle

Dnešní témata: Luna v Raku v trigonu s Neptunem, Slunce v kvadratuře s týmž Neptunem, Saturn v příznivém aspektu na lunární uzly a Pluto v trigonu s Lilit. Témata jsou to roztodivná. Na náladu ukazuje račí Luna. Ta sděluje, že se budeme držet víc stranou a budeme tady především pro sebe. Kdo ještě nestihl prozkoumat své motivace k rozhodnutím, kdo nepochopil vlastní jednání, má na to ideální čas.

Kvadrát Slunce s Neptunem přináší na první pohled chaos a zmatek. Nevíme, co dělat, abychom uspěli. Přemýšlíme o tom, co jsme v poslední době uskutečnili a vůbec se nám to nelíbí. Nemusíme být spokojení s přístupem ke světu. Očekáváme stabilitu, sami ji v sobě nedokážeme ustálit a navenek se projevujeme nepředvídaně a nepředvídatelně. Kruh se uzavírá. Co vlastně chceme? Možná je čas odhalit pól nestability v nás a zjistit, z jakého důvodu si na něj nedovedeme stoupnout.

Plutonsko-lilití trigon je na déle. Nutí nás přehrávat, zdůrazňovat, tlačit a nutit. Koho, především sebe sama. Potřebujeme být dobří, dostateční, kvalitní a nemáme k tomu jak etalon, tak zpětné vazby. A nebo těmto nerozumíme (zejména pokud jsme se narodili s Plutem ve Vahách). Nejspíš bychom měli jít s dobou, uvědomit si, že nic neuteče a hlavně to, že ideální čas pro správnou věc nemusí být ausgerechnet zrovna teď.

Saturn v trigonu a v sextilu s lunárními uzly ještě drží realitu aby se nerozpadla na tisíce střípků. Jsme ve finále konzervativnější, promýšlíme, neexperimentujeme a s důležitými záležitostmi přece jen vyčkáváme. A nebo je to svět, kt. nám neustále něco oddaluje a bere?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...