Astrologovo úterý 20.12.2022 – Jupiter vstupuje odpoledne do Berana

Jupiter je znovu v Beranu. Je v samých začátcích a tak nezatížen minulostí, obavami a předsudky jedna spontánně, jednoznačně, rychle, otevřeně, pravdivě.

Řada procesů, které byly od léta zamrzlé, zabržděné, zkreslené a nepochopené (totéž se týká jejich aktérů) se (znovu) dávají do pohybu. I svět se dodává do pohybu. Události také. Můžeme cítit i přetížení, zvýšenou nutnost reagovat a vyšší pocit zodpovědnosti. Vnímáme i chuť řešit, zdá se, že nyní to půjde.
Vstup Jupiteru do Berana se nás dotýká až na archetypální úrovni. Vidíme, že jsme hybateli vlastního života a vnímáme, zme bychom měli být zodpovědní za orientaci našeho života i za správnost jednání.
První hodiny beranského Jupiteru mohou být překvapující, ale i plné zmatků, drobných konfliktů (ty nás ale ve skutečnosti mají za úkol posadit k symbolickému jednacímu stolu). Začneme plánovat. Zahledíme se pohledem kamsi k obzoru. Zatoužíme po tom, co zrovna není. To by tak mohly být nejsilnější motivace dneška.

Luna ve Štíru bude už jen dohlížet na praktickou realizaci a uskutečňování. Opozice s Uranem v Býku pak nabídne netradiční řešení, bude zajímavé, zda budeme mít dost kuráže k jejich naplnění. Čeká nás bouřlivý den s nejasným konci a nejistým výsledky. Přesto bychom neměli propásnout šance zlepšit něco důležitého ve vlastním životě.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...