Astrologova neděle 14.4.2024 – Plán na týden

Je tu před námi poměrně akční týden, který zahajuje pondělní konjunkce Merkur – Chiron (15.4.) a uzavírá konjunkce Jupiter – Uran (21.4. ráno) a sextil Mars – Uran (19.4.). Zdá se tak, že se nyní probouzejí potřeby reagovat, řešit nesrovnalosti, zabývat se (klidně i subjektivními) nespravedlnostmi, (dosud) nenaplněnými potřebami. S konjunkcí Merkur – Chiron bereme řešení do svých rukou, víme, co nechceme a tušíme, co potřebujeme.

Celým týdnem se potáhne stoupající neklid až do nedělního-pondělního setkání Jupiteru s Uranem, kdy se myšlenka stane skutkem, kdy budeme už jasně vědět, co chceme. Samozřejmě ne, co bude. Pátek (možná i čtvrtek) budou okořeněny překvapivým krokem, postojem nebo událostí reprezentovanou sextilem Marsu v Rybách a Uranu v Býku, která bude tak trochu iracionální, zdánlivě ospravedlnitelná, ovšem velmi podivná. Samozřejmě že v našich životech to může být způsobeno pnutím citelným jak na osobní, tak rodinné nebo partnerské rovině. Možná se někdo setká s vážnými ultimáty nebo jen neformálními horizonty (dokdy je třeba spravit střechu nebo přidělat poličku) podpořenými argumenty. Třeba i leckdo z nás si dá termín nebo časový horizont jako že ještě počká do konce týdne a pak uvidí, jak se události vybarví a podle toho se nezařídí. (Nestane se nic a tak bude v závěru týdne následovat emocemi tlakem podpořené rozhodnutí).

Zdá se, že řada z nás vidí svůj aktuální život jako nevyhovující, minimálně se může jednat o jeho jednu oblast nebo stránku, a rozhodla se (nebo je na cestě k rozhodnutí), že je třeba něco udělat, podniknout, sebrat se, napsat, říci, vyříkat. Možná jsme i spokojeni, ale ne tak docela a čekáme na nejvhodnější chvíli, kdy se vložit do nějakých úvah, rozhodování nebo procesů. Nejlépe sebrat odvahu v pátek a posunout události v neděli odpoledne. Ale ta doba je ještě daleko a jít může i o tak banální věci jako výběr dovolené nebo rozhodnutí, kam investovat prostředky. Koneckonců nechme se překvapit, aspekty této potřebě budou rozumět 🙂

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...