Astrologova sobota 20.11.2021 – Nadechnutí

Silné emotivní energie posledních tři dní pomalu mizí a uvolňují místo pro pohyb, komunikaci, hledání možností. Nejspíš jsme toho prožili už hodně sami v sobě a stačilo.

Je čas vyjít do světa se svými myšlenkami, plány a vizemi. Pomalu špehýrkou se otevírá prostor k nadechnutí se. Luna přešla do Blíženců a je znát podpora Jupiteru i Saturnu ve Vodnáři. Nejedeme si už svá kolečka, dovedeme se otevřít i lecčemu novému. Jistě se nám všem úplňkový den povedl, jistě jsme si potřebné ujasnili, stabilizovali, nevhodné přetavili ve vhodné a pověděli si něco o zásadách. Teď lze s tím, co přišlo pracovat.

Venuše s Marsem jsou stále spolu v sextilu. Být tento aspekt v jiných znameních, asi jásáme. Venuše ale je aktuálně v Kozorohu a Mars ve Štíru a tak radostné tvořivé a mužskou-ženské procesy jsou nyní poněkud temné. Na jednu stranu mají potřeby se stabilizovat, na druhém pólu je ale i potřeba dominovat a ovládat (se). Vidíme vše až moc zásadně a složitě a v takových momentech začínají procesy ovládat nás a naše vidění světa se stává trochu subjektivním. Zejména ve chvílích, ve kt. bychom měli naslouchat těm druhým. Pochmurná mystičnost uplynulého úplňku je už pryč, ale stále se rozhoduje, jestli pojedeme do nebe nebo do pekla.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...