Astrologova neděle 16.5.2021 – Račí víkend

Jak se vám líbil račí víkend? Luna prochází právě znamením Raka a dnes bude v konjunkci s Marsem a v trigonu s Neptunem. Našim tématům aktuálně nikdo nerozumí, smiřme se s tím. Jedeme si vlastní vlnu. Možná právě proto, abychom konečně dělali to, co dělat potřebujeme. Možná i proto, že sami sobě leccos dlužíme. A nejspíš i z toho důvodu, že si potřebujeme mnohé vyřešit. Chápeme, rozumíme, ale je nutno si uvědomit.
 
S ohledem na Mars s Lunou jsme plodní, vidíme spousty možností, nápadů je dost a zdá se, že se dovedou i uchytit. Jsme též ušlechtilost sama, umíme a dovedeme podpořit. Odvážnější se pustí i do složitých případů.
Pak tu máme trigon Slunce – Pluto. Zdá se, že dnes jsme si osedlali dost silnou mašinu a tak bude potřeba uřídit to, do čeho jsme se pustili. Snad nás naše procesy, kt. jsme si vymysleli, nevyklopí do křoví. Jinak zmiňovaný aspekt je i momentem přesvědčení, hodně záležitostí se vyjasnilo a už víme, co ano a co nikoliv. A je čas otevřít důležitá témata.
Jupiter v Rybách obecně dost uklidňuje atmosféru a nechá vznikat ctnosti jakými je zdrženlivost, šlechetnost a nadhled s velkorysostí. Na čas skončily šílené vodnářské experimenty a zjišťuje se, že he třeba žít a není potřeba to tolik řešit.
 
Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...