Ondřej Habr: astrologova sobota 30.5.2020 – Na půl cesty

Jak dnešek popsat? Jako konkrétní, praktický, dělný. Jako vhodný ke konkrétním činnostem, jako přínosný ve sbližování, uskutečňování a uvědomování si. Luna v Panně bude v trigonu s planetami v Kozorohu, tedy Plutem a Jupiterem. Objeví se množství dost dobrých nápadů, které bude ale potřeba dál rozvíjet, samy se nikam neposunou.

Svět nebude až tak veselý, Luna se Sluncem v Blížencích budou v kvadrátu (lunární čtvrtce) a hlavně ráno budeme zpytovat svědomí, zda děláme věci co nejlépe. Uvidíme také, kde záležitosti nefungují.

Je otázkou, nakolik si budeme umět vzít projevené a ukázané nedostatky k srdci a pokusit se o zlepšení. Luna v opozici s Marsem v Rybách ukazuje na jistou lenost, chuť podléhat síle zvyku. A opozice Luny s Neptunem v Rybách jasně ukáže nejen na zlozvyky, ale i překážky, které stojí mezi námi a spokojeným životem tak jak o něm sníme. Dá se čekat i bloudění krajinou i životem, zejména tam, kde chybí jasná motivace nebo dobrá myšlenka.

Ještě si možná všimneme kvinkunxu mezi račím Merkurem a Saturnem ve Vodnáři. Dá se interpretovat jako výrazná chuť poznat to, čím se aktuálně zabýváme do hloubky a pořádně. Nejspíš i chceme zvládnout a naučit se různým dovednostem. Výsledek bude závislý na trpělivosti i chuti se ponořit do procesu.

Sobota bude lehce zasněná a v krocích, které budeme podnikat, můžeme lehce zůstat na půl cesty. Fakticky i co se týče uspokojení. Možná bychom měli být spokojeni s tím, co aktuálně máme, a že toho není zase tak málo, neměli bychom tlačit na pilu a vyčkat, co pro nás osud připraví na následující dny.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...