Astrologova neděle 18.10.2020 – Venušanský týden před námi

Venuše se blíží do trigonu s Jupiterem, je čas uskutečnit plány, naplnit konkrétní představy. Ten den pomůže všem, kteří vědí, co potřebují. Kdo se nerozhodl, ten bude spíš smutný. Ale nezoufejme, přesný trigon bude až v pondělí, takže i pondělí bude fungovat.

Pokud se v něčem budeme rýpat (retrográdní Merkur v opozici s Uranem se o to postarají), budou to spíš naše vnitřní záležitosti. Na tapetě budou vztahy k lidem i situace, kt. proběhly, bude se řešit, zda jsme se zachovali správně. A hlavně se budou přetřásat varianty a alternativy, protože vždycky mohlo být naše řešení lepší, ne? Jsou tu i snahy o otevírání minulých procesů, hlavně těch, o kterých si jen myslíme, že jsou minulé. O to se postará také trigon Luny ve Štíru s Neptunem v Rybách. Ale zdá se, že vše je v pořádku, protože je tu na jedné straně naše podvědomí a na opačné straně zase vyšší směřování. A my mezi tím.

Trigon Venuše s Jupiterem je ostatně jen předehrou k trigonu Venuše – Pluto (ve čtvrtek) a trigonu Venuše – Saturn (příští neděli). Uvědomíme si realitu s Jupiterem, s Plutem ucítíme nutnost jednat, důležitost řešit a se Saturnem už budeme muset něco učinit a podniknout konkrétní kroky.

Zdá se tak, že tento týden bude pro nás v mnohém předělový. Nečekejme, že příznivé trigony budou příznivé pro nás, ony ve skutečnosti jen pomohou planetám, aby na sebe viděly a mohly spolupracovat. A Venuše v Panně bude vždy tím slabším, tím, kdo projde mlýnicí. Takže se bude chtít hodně sil a pevnou vůli jako i ochotu spolupracovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...