Astrologova neděle 19.3.2023 – Merkur vstupuje do Berana

Opět se mění kvalita života. Merkur se přesouvá z vodních Ryb do ohnivého Berana. Naše zážitky tam z nitra přinášíme do vnějšího světa. Prožili jsme si to v sobě, zažili pro sebe a nyní se máme osvědčit. Merkur v Beranu nás vede ke konkrétním projevům, k jednoznačným vyjádřením, k myšlenkám, jež nás dovedou do jasných situací ano – ne. Měl by se pročistí vzduch, vyjasnit poměry, zjednodušit situace. Nebudeme chtít se vracet, půjdeme dopředu.

Merkur poběží dopředu velmi rychle a tak 3. dubna ho najdeme v Býku. Během jeho beraního období se setkáme se situace, které bude potřeba vyřešit jasně a bez váhání umět odpovídat jednoduše na složité otázky. Následujících 14 dnů muže být pro mnoho z nad rychlým skokem do budoucna a přímo do středu vlastních problémů.

Za několik dni, 28. března čekejme konjunkci Merkuru s Jupiterem na 17. stupni Berana. Může to být čas, ve kterém se setkáme s důležitými úkoly, bude potřeba změnit postoj k realitě a možná i něco že svých hodnot. Může se stát, že se změní podmínky, ve kterých žijeme a třeba se dostaví dobrý nápad.
A co s dnešním dnem? Merkur nám povede mysl, rozum, bude směřovat naše představy a tak se mohou dít záležitosti neplánovaně neočekávané. Na nad bude, abychom dovedli vyřešit to, co nám přijde. Buďme zkrátka připraveni na to, co si budeme teprve muset umět představit a co nás donutí se zamyslet.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...