Astrologovo pondělí 5.12.2022 – Podivnosti a stabilita

Pomalu nastupuje opozice Lilith v Raku s Plutem v Kozorohu. Přesná bude 12. prosince, nicméně už v této době jak ji postupně oživuje další na ni navázané aspekty. Možná je tato komplikující opozice tématem pozdního podzimu ‘22.

Co říká? Ukazuje nám na to, že život není jasný, konkrétní a předvídatelný tak jako list diáře. Praví, že se mohou (a také že se i dějí) záležitosti neplánované a obtížně předvídané. To neznamená, že se nic takového nemůže dít. Úkolem je tak být připraveni i na to, co si nedovedeme představit a co nevymyslíme.

Aspekt nás odnaučuje si vymýšlet a ospravedlňovat se jak na základce nebo gymplu tím, že vypli proud a nemohli jsme se učit a tím pádem nejsme připraveni. Nebo že nám pes odnesl sešit. Pamatujete? Tak vidíme, že i nepravděpodobné se může stát skutkem.

Nemusíme čekat na přesnou opozici, podívejme se, každý z nás vidí jeho vlastní téma, které expanduje a nutí zajít až za vlastní normální, běžné hranice. Tam najdeme i řešení souvisejících problémů a nástroje k němu. Odvážíme-li si toto dovolit.

Tolik k probíhajícímu období, které v dobrém, ale i tom druhém, nad tím nepříjemným se spíš pozastavuje, nás nutí překračovat v některých našich záležitostech hranice představitelného a tedy i dosavadních zkušeností.

Mrkněme se naopak na nějakou aktuality týkající se dneška. Dopoledne Luna v Býku s jižním uzlem vyžaduje, ale druhou rukou i otevřeně připraveným a naladěným nabízí a chce stabilitu. Znáte to, dobré jídlo a pití, dostatek pociťovaný na emoční rovině u sebe a blízkých okolo, ale také i vyřešené situace. U toho posledního bych se zastavil. Nabízejí se opět po čase snadná a přístupná řešení. Využijme nabídnutých možnosti, lepší chvíli nebudou. Samozřejmě lze dobře nakupovat a tvořit.
Odpoledne Luna v konjunkci s Uranem překvapí. Nebo nabídne nové, jiné, netradiční, zajímavé nebo překvapivé řešení. Nebo pohled na realitu, často to může bylt nakouknutím do zákulisí nebo osudu do karet. Tak do toho!

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...