Astrologova neděle 26.9.202 – Vzdušný trigon

Perfektní vzdušný trigon. Mars ve Vahách, Saturn (zatím ještě retrográdní) ve Vodnáři a Lilith a Luna v Blížencích. Dostáváme šanci udělat v našich životech důležitý krok. Vidíme kolem podporu, pokud se umíme naladit. Zejména planety, kt. máme ve vzdušných znameních, musejí jásat. Najednou dovedou být klidné, věcné a objeví v sobě velké budovatele a tvůrce. Také z toho, co se kolem nás děje, můžeme hodně vyčíst. Jako vždy se nic neděje jen tak. Aktuální události ukazují jasně na to, co máme v životě stabilizovat, co je třeba řešit a co nám přinese dobrou budoucnost.

Přicházejí i možnosti terapeuticky se podívat na vlastní strachy, které nás v životě brzdí. Je možnost podívat se jim na zoubek. Snáz sneseme nepříjemné momenty, výjimečně si s nimi dovedeme poradit. Důležité je nejednat z pozice strachu, ublíženosti a křivdy, to by se aktuálně i z pohledu Lilith v Blížencích nemuselo vyplatit.

Zajímavá je dvojice Merkur – Pluto. Obě planety jsou spolu v neharmonické kvadratuře a obě se v nadcházejících dnech otočí brzo ve svém směru (Merkur do retrogradity, Pluto naopak po něm do přímého směru). Zdá se, že tu pracují jakési skryté síly, které vedou i nás, abychom se otočili, otáčeli, abychom nezůstali na místě a u jednoho pohledu na svět. Po poněkud turbulentní sobotě, v níž se měnilo leccos z jasného a domluveného, prověří naši stabilitu následující týden. Bude dobré si pro sebe i s lidmi okolo ujasnit názory a umět si posléze za svým stát.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...