Astrologova sobota 10.4.2021 – Luna v Beranu: Kdo jsme

Hezky se hromadí planety v Beranu. Po ránu k nim přibyde Luna a máme tam celkem pět kousků, Lunu, Slunce, Chiron, Merkur a Venuši. V takových situacích neřešíme, ale žijeme. Nerozmýšlíme se a jednáme. Ono už toho vyčkávání bylo celkem dost. Tak jak přicházejí jednotlivé dnešní situace a úkoly, vidíme v jejich zpracování nejen sebe sama, ale také i to, kterak jednáme. Dnešek je v tomhle ohledu velmi čistý. Ano je ano a ne skutečně ne. Je dost možné, že se i dozvíme to, co bychom vědět nechtěli a v rámci zápalu z akcí uděláme i to, co bychom objektivně měli udělat jindy. Možná tak dnešní situace a události tak jak budou vystavěné urychlí čas. Důležité je za tím vidět sebe sama s absolutní svobodou v tom, co se rozhodneme udělat a s absolutní odpovědností za to, co se děje.

Pokud je obojí vyladěno, nemáme strach a nebojíme se jít do ničeho. Tam, kde cítíme vnitřní nesrovnalosti, tam se objevují stíny z minula na duši. Něco neproběhlo ideálně a my se s tím ještě nevyrovnali. To jsou zároveň procesy, kt. nám nedovolují jednat naplno a otevřeně. No ale jak jsem napsal, dneska není správná doba k tomu, abychom se rýpali v tom, co je správné a co ne a tak vnímejme raději jen sebe sama.

Také je fajn den k tomu, abychom si ujasnili, co chceme dělat dál. Ještě není ale doba k tomu, abychom se do toho pustili, počkejme s tím po novoluní. To přijde v pondělí.

Dnešek berme jako přípravku, v níž se poznávají charaktery, osoby, osobnosti, lidi a jejich schopnosti řešit nebo neřešit samostatně situace, které se jim natrefí.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...