Astrologova sobota 12.12.2020 – Nenápadný start

Vcelku nenápadný den bude pracovat s vnitřními motivacemi. Navenek toho moc probíhat nebude, uvnitř se ale budou dít silné procesy.

Trigon Luna – Neptun nám ve zrychlené podobě promítne všechny důležité okamžiky z nedávné doby a zajistí, abychom si jejich významu opravdu všimli.
Trigon Slunce – Mars známe už ze včerejška. Přináší ohnivé a spontánní projevy. Plamenný boj nebo obhajobu. Tématem je spravedlnost, plány do budoucna, spolupráce.
Mars v Beranu je v trigonu a sextilu s lunárními uzly. Pod povrchem se něco děje. Něco marsického. Uvědomme si, že celý podzim jsme byli okolnostmi, lidmi, událostmi, ale i vlastní nečinností často maskovanou nechutí něco řešit, tlačeni do defenzívy. Aktuální aspekt říká, že už to takto dál nechceme a že s tímto stavem začínáme něco dělat. Procesy už neproklouzávají mezi prsty, bereme je do vlastních rukou. Venku ještě není nic znát, ale uvnitř nás už si pěkně chystáme budoucnost.

Je tu znát velký rozdíl. Ještě se nic neděje, ale už víme, že klid letošního roku končí. Navíc se blíží konjunkce Saturnu s Jupiterem, kt. proběhne za týden a půl. Ta sama o sobě nic neudělá, ale bude podnětem pro to, aby se výrazně měnily naše životy. Ukazuje na konce a začátky. A my už tušíme i víme, co to bude pro nás každého znamenat nakolik známe vlastní témata.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...