Astrologova sobota 12.6.2021 – Odpočinek na konci týdne

Pomalu uplynulý týden byl zatím o propojování, pohybech, přesunech, pohledech na svět a komunikaci. V tomto duchu se nesl i nov v Blížencích. Nezdá se, že se něco dohodlo či vyřešilo. Ale hodně dobře probralo, často i z těch stránek, co nebyly příjemné.

Energie se na začátku víkendu překlápí víc na osobní rovinu. Konkrétní informace a postřehy, často ty, kt. jsme potřebovali slyšet a skoro museli zažít, si v sobě sumírujeme.
Lunu najdeme v Raku s Venuší a v trigonu s Neptunem. V těchto hodinách a dnech jde o to, jak přijmeme to, s čím jsme se v končícím týdnu setkali, kterak situace vyhodnotíme a jak si věci v sobě uložíme tak, abychom při nejbližší vhodné příležitosti mohli podle nich zareagovat. Pracujeme tak s hlubokými vzorci jednání, respektive jejich podvědomou složkou.

Navenek by den mohl být i příjemný. Saturnu s Uranem chybí do jejich druhého letošního kvadrátu (ještě bude potom na podzim jeden) několik dnů a tak svírající se čelisti, kt. nás dovedou chtě nechtě k některým řešením jimž se vyhýbáme, zatím umožňují nádech i výdech celkem svobodně. Venuše s Chirónem se do kvadrátu dostanou také až zítra, nicméně dne už lze tušit, že zítra se dostaneme do lehkých konfliktů. Ty nám ukáží, jak nebýt v klidu v situacích, kdy nám něco vadí. A jak naopak v klidu být, pokud si uvědomíme podstatu našeho neklidu, rozrušení a naštvání.
Dnešní úkoly tak bude odpočívat, snít, pracovat se sny, představami a vizemi, hledat ve vlastních pocitech správná řešení. nejednat emotivně (bude k tomu vybízet Mars ve Lvu) a nenechat se vyprovokovat ke krátkozrakým blbostem, které nestojí za námahu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...