Astrologova sobota 14.1.2023 – Propojování

Jak jste zvládli marsickou otočku? Je to jedinečné postavení planety, které nám dalo šanci zažít bez příkras i bez omezení to, jak funguje naše síla. Někdo se projevil na poli osobním, jiný ve sféře společenské. Dostali jsme (a protože vliv otočky ještě nevyprchal) a dostáváme možnost změnit náš svět. Nejlépe samozřejmě tím, že se vyslovíme ke svým tématům a že se projevíme tam, kde to už delší dobu potřebujeme. Nejspíš se i dnes dostaneme do konfliktů častěji než bychom si přáli a nebo tam, kde to rozhodne nechceme. Ale platí pravidlo, že tam kde nejsme spokojeni, tam umíme bojovat a odporovat proti tomu, co se nám nelíbí.

Ještě není čas na nové věci, je ale doba určená k tomu, abychom si vyměnili pole, bojiště, kolbiště a abychom si pohráli s předurčením. Jsme rychlejší než jindy, jsme nastartovaní a odvážní a jdeme tam, kam bychom jindy určitě nešli. Někteří z nás vnímají, že drží osud ve svých rukou. K prosazení nových cest je potřeba zabojovat. Se sebou, s lidmi, se světem jako takovým. Překážky se objevují a jejich překonání není tolik o síle jako o čestném jednání.

Po dnešní den budeme jednat pod vlivem velkého vzdušného trigonu ve složení Venuše ve Vodnáři, Mars v Blížencích, Luna ve Vahách. Konfigurace bude přát urychlení smluvních, organizačních a vztahových procesů. Pomůže uplatnění plánů, vysvětlování, prezentaci, setkávání a usnadnil domluvy a vysvětlování. Snadněji někoho zaujmeme. Doporučují se velká setkání. Kvůli propojení s Chironem v Beranu lze se setkávat z terapeutických důvodů, napravovat staré problémy a pomáhat zvládat konflikty a neřešené situace. Samy si o to řeknou.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...