Astrologova sobota 15.4.2023 – Cesta ke změnám je otevřena

Saturn v Rybách s Venuší v Blížencích volají po jistotách. Sami jsme neklidní, často ochotní se přiklonit k názorům zkušenějších nebo k bezpečné většině. Ptáme se po informacích, pídíme se po postojích, hledáme detaily. Nespokojenost ve vztazích, tam kde necítíme soulad a jistotu.

Určitě také nehýříme optimismem, připomněly se povinnosti. Potřebujeme dávat najevo vlastní postoje a názory. Chceme řešit. Úkolujeme ty okolo. Pokud maličko ustoupíme, můžeme dojít ke konsenzu, jsme tak blízko dohodám.

Dá se pracovat se strachy, prostřednictvím argumentů vyvracet dohady, upřesňovat fakta. Setkání budou buď povrchní nebo se naopak bude řešit téma dost do hloubky.

Venuše je rychlejší a tak si problémy působíme sami často zbrklostí a nerespektování řádu a pravidel. Venuše je v recepci s Merkurem a tak je mnoho informací i tlak na jejich produkování, na reakce, na odpovědi. Komunikací se ujišťujeme, že je vše v pořádku. Tedy chtěli bychom se ujistit.

Luna ve Vodnáři v sextilu se Sluncem a Jupiterem v Beranu připravují zajímavé a pro někoho neopakovatelné chvilky. Aktivita je žádoucí a v řadě případů způsobí i změny v postojích a v nastavení plánů. Inovace jsou na cestě a překvapivé zprávy mohou pozměnit zaběhané rituály i každodenní rutinu. Konstelace jsou příznivé pro zábavu, sport a pohyby všeho druhu. Odvážným přeje štěstí a tak zkusme to, po čem toužíme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...