Astrologova sobota 15.5.2021 – Posuny, přesuny, cesty, čekání

Luna a Mars v Raku, Jupiter (nově) a Neptun ve znamení Ryb, nebe si pro nás připravilo citová a rodinná témata. Snad se na volný den hodí a nasměrují nás k odpočinku a prožívání toho, co jsme zažili v minulých dnech. Často nebyl čas a vlastně ani důvod se zastavit.

Slunce v Býku se přibližuje jak stálici Algol, tak trigonu s Plutem a tak je jasné, že pod povrchem zdánlivě klidné hladiny uzrávají delší dobu chystaná rozhodnutí a tušené gradující procesy. Ty nás čekají na rozhraní neděle a pondělka.
Příznivý, ale nejasný a trochu dvojsečný aspekt kvinkunx mezi Marsem a Saturnem ukazuje na to, že bychom rádi věděli, rádi se v něčem rozhodli. Tolik toužíme po stabilitě. Zatím nepřichází. A nepřijde ani jako změna, pokud procesům, tedy těm žádaným především, neuděláme dost místa ve vlastním životě a ve svém srdci. Jsme vybízeni k tomu, abychom mluvili o záměrech, přemýšleli o krocích, ba ano, k tomu, abychom některé z nich udělali a netvářili se přitom, že se jako nic neděje. Často jsme už na půl cesty k cílům, kt. máme před sebou. Cesta dál je nejistá, most vratký a směr jen jeden. Dopředu.

Venuše s Merkurem jsou v Blížencích a tak jakákoli komunikace je smysluplná, jen nevíme, co se bude dít. Ale tak rychle, jak se střídá aktuální počasí (aspoň tady v Hostivaři), tak rychle létají po našich tvářích úsměvy a smutky. Nebraňme se jim.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...