Astrologova sobota 17.9.2022 – Cokoliv

Při opozici Slunce s Neptunem se může stát cokoliv. Můžeme čelit podivnostem. Můžeme se setkávat se zajímavými tématy a dostat se do vysněných situací. Pořád ale tu bude opozice Panny a Ryb. Tedy vše, co se bude dít, jsme si nějakým způsobem „vysloužili“. A vše, co probíhat bude, mělo by být stabilizováno. Tedy věc připustit nebo odmítnout. Přijmout nebo zamítnout. Ostatně komplikovaně se budou rozhodovat právě ti, co mají v horoskopech zakódovánu obavu z odmítnutí.

S kvadraturou Venuše – Mars toho už moc neuděláme. Dobrá práva je ale, že týden kritiky, na který obě planety rozpoutaly, je téměř u konce. Víkend tak můžeme použít k probrání se událostmi a k rozhodnutí, jak zohledníme nepříjemnosti uplynulého týdne. Zda se rozhodneme něco změnit či naopak se změn budeme bát.

Zjišťuje se, že v životě hraje strach daleko větší roli než bychom si dovedli připustit a nepouští nás do řady událostí, případně způsobuje to, že nedostáváme v životě to, co bychom dostat chtěli a co bychom správně mít i měli. Ale to už je spíš otázka na astrologa nebo astropsychologa.

Pokud jde o kolektivní strachy, tak na ně aktuálně ukazuje nabíhající kvadratura Uran – Saturn (planety jsou už v jednostupňovém orbisu). Tady jsou ve výrazném konfliktu staré a nové způsoby myšlení. Ale to je téma na sobotní individuální zamyšlení, případně samostatný text.

Merkur znovu míří do opozice s Jupiterem, přesná bude v pondělí. Počítejme s tím, že se vrátíme k tomu, co se dělo první zářijový týden po 5.9. a že se bude mnohé z událostí měnit, případně naopak posilovat. Ale ještě není konec! Planety se definitivně setkají potřetí a uzavřou tak svůj tanec v polovině října. Zatím čekejme cokoli.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...