Astrologova sobota 26.11.2022 – Sami si určujeme

Merkur je stále v konjunkci s Venuší mezi 13. a 15. stupněm Střelce. Tato konstelace nás změně dopředu, podporuje naše úsilí, zvyšuje ambice no a občas zvedá i mandle. Je v nás chuť po delší době řešit své záležitosti a stavět se k nim čelem. Nejsme v tom idealisté, ale praktičtí realisté. Vidíme vlastní potenciál a celkem dobře ho umíme využít.

Své si řekne i příznivý trigon obou planet s Chironem v Beranu. Dá se interpretovat jako terapeutický aspekt. Umí nás vrátit do nepříjemných situací a dává šance na nová, tentokrát už lepší řešení. Kvalitněji také vidíme své role v životě. Přemíra ohně ukazuje na netrpělivost. Ostatně co se Slunce spolu s Venuší a Merkurem vysvobodil z vodního Štíra, to bylo zhruba před týdnem, máme nejen chuť k práci a radost z ní, ale navíc se zdá, že nám už někde roste přes hlavu.

Sledujme Mars v Blížencích. Velmi zvolna se nasouvá do příznivého trigonu se Saturnem. Naplnění aspektu ještě potrvá, počkáme si tak týden, ale po celou tu dobu poroste naše jistota v srdci i v jednání navenek. Zjistíme, jaké jsou naše role a s nimi spojené úkoly.

Luna v Kozorohu nám pomáhá se držet při zemi. Můžeme se i cítit lehce sami i poněkud zavalení tím, čím jsme se dlouho nezabývali. V takových případech si musíme vytvořit strukturu, které bychom se chytli a oprášit plány do života. V těchto chvílích si sami a autenticky určujeme, co budeme dělat dnes i v dalších dnech.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...