Astrologova sobota 3.10.2020 – Doběhy úplňku

Venuše vešla do Panny a my jsme takoví konkrétnější a praktičtější. Potřebujeme znát cestu. Nechce se improvizovat. Když se nic neděje, tak také nic nepodnikáme. Tady se tedy projevuje dost i Mars, který couvá v Beranu. Lásky se vypovídají ve slovech a prokáží v činech. Nezapomeňme, že Venuše je v panně v Pádu. Krása a estetika se projeví především v účelnosti. Nestačí jen tak být, je třeba se umět dobře postavit.

Luna je v Beranu a kolem poledne ji čekejme v konjunkci s Lilit. Nebude to ten správný čas pro vtípky a ani pro vážnou konverzaci. Ani na vzpomínky, ani na dráždění konfliktů, těm se bude vskutku dařit. Dopoledne může být takové upjaté, to kvůli kvadrátu Luny a Saturnu. Po tvářích přeletí stín, když si uvědomíme svět, ve kterém žijeme v kontrastu s tím, ve kterém bychom si žít přáli.
Merkur v konjunkci s Juno ve Štíru si proklepnou partnerské a jakékoliv vztahy. Ukáží velmi ostře na to, co nefunguje. A naopak nás pochválí za každý soulad. Na tomto poli bychom tedy víceméně měli mít jasno až do 19.10., kdy si vztahy projdou velmi zajímavým měřením sil. Ale o tom zase jindy.

Slunce v kvinkunxu s Uranem nás dělají lehce nervóznějšími než obyčejně jsme. Tušíme, že na dohled jsou změny, ale nevíme, jak se k nim dostat. A ony samy nepřijdou. Ještě není ta správná doba, tak se neptejme, kdy už tam budeme.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím nonstop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...