Astrologova sobota 4.2.2023 – Rovnání přímek

Nepříjemnostem pramenícím z neodhadnutí situace a z nečekaných nenadálých (náhodných, nepředvídaných) aktivit se nevyhneme ani dnes. Zdá se, že kvadratura Uranu se Sluncem nám ukazuje, kdo je tedy pánem. Nikoli my a naše lidské a narůžovělé představy o realitě, ale naopak nezávislá náhoda a za ní stojící osud.

Zdá se, že tady v těchto uzlových momentech nám události připomínají nedůslednost z minula. Něco jsme odsunuli, něco neviděli, jiné záležitosti jsme potřebovali mít a vyřešit bez ohledu na detaily, ve kterých, jak jsme zapomněli, se skrývá ďábel. Takže genius času říká Nedivte se a jednejte a dodává Události jsou v pohybu, využijte toho!

Zdá se, že přímky našeho osudu jsme si za poslední dobu poněkud pokřivili, přizpůsobili sobě a vlastním potřebám. Ohnuté je třeba narovnat tak, aby se proto to, co potřebujeme mít protnuté.
Ve hře je již od 10. hodiny ráno Luna ve Lvu a tak se mnoho záležitostí protíná přímo na nás, v nás a našem egu. Víc věcí bereme a řešíme osobně. S vodnářským Sluncem, které se blíží do opozice často přemítáme, zda to takhle chceme. Výrazně rozlišujeme to, co nás baví, po čem toužíme a co nám překáží a vlastně i nudí. Nějaké ty emoce okolo těchto procesů asi vypustíme do vzduchu. To, že se Luna dopoledne setkává s Lilith, situace jenom přiostří, časo můžeme jednat z pozice domněnek a stereotypního uvyžování, bude pro nás složitější být objektivní a velkorysí. Pokusme se tedy a to a využijem den k tomu, abychom si ujasnili svou pozici a své postavení mezi těmi, se kterými se vidíme nebo s nimiž jsme v kontaktu.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...