Ondřej Habr: astrologův pátek 3.4.2020 – Venuše vstupuje do Blíženců: Podněty k růstu

Luna ve znamení Lva vytvoří ke všemu osobní vztahy a propojení. Možná se nám to bude líbit, protože konečně situace a lidé kolem vezmou na vědomí naše plány, představy a i přítomnost jako takovou. Možná to bude fajn, protože se s mnoha dohodneme, mnohé vytvoříme a svět nám bude dávat hlavu a patu. Možná ale nebudeme spokojeni, protože budeme nuceni řešit, reagovat a projevovat se. Být osobní a konkrétní. A to může být v delikátních situacích velmi citlivé téma. Luna bude totiž i v příznivém trigonu se Sluncem v Beranu.

Dá se čekat, že v některých reakcích a prožívání se i poněkud uzavřeme do vlastního světa. ten vnější je přece tak krutý a nechápe naše potřeby. Pak je tu čas na osobní projekty a vlastní zážitky. Dostaneme prostor sami pro sebe ať si ho vyplníme tím, co nás baví, těší a uspokojuje.

A teď k té Venuši. Samozřejmě, její vstup do Blíženců je hlavní událost na astrologickém nebi. Po tvořivé, ale dopředu příliš neposouvající Venuši v Býku dostáváme nové podněty. Začínáme se těšit na rozvolnění tuhých pravidel, která nám dává aktuální doba. Přemýšlíme o to, co bychom chtěli dělat. Vynalézavě si hledáme nové činnosti. Potřebujeme se spojit s těmi okolo nás. S těmi, kteří nám rozumějí. S těmi, již sdílejí s námi podobné hodnoty. Je čas zaměřit se na kolektivní události a začít je ovlivňovat. Pro začátek aspoň v okolí, rodině, ve vztahu, v komunitě. Je dobré si po měsíci (pokdy byla Luna v Býku) uvědomit, že tu kolem nás jsou důležití lidé i témata. Venuše v Blížencích říká, a to velmi hlasitě, co chceme. Je třeba to dát světu v nějaké vhodné formě najevo.

A ještě něco k růstu. Mars ve Vodnáři se dostává do příznivých aspektů k lunárním uzlům v Raku a Kozorohu. Z vnějšího světa přicházejí myšlenky, nápady, inspirace, vize, témata, informace. Je nutno a je vhodné si je protřídit. Nejen proto, abychom se v nich vyznali, ale také abychom se mohli konečně odlepit od místa, kde jsme zůstali trčet.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...