Astrologova středa 10.4.2024 – Mars a Saturn

Na 15. stupni Ryb se scházejí dva škůdci, dvě planety, které škodí tím, že berou energii, vitalitu a nutí nás se projevovat. První je Mars, druhá Saturn. Jejich setkání je jedním z významných bodů letošního jara a na rozdíl od zatmění z pondělka má i okamžité praktické dopady do života téměř každého z nás.

Zastavují procesy a úkoly, které pro nás nemají cenu. Umožňují se seriozně zamyslet nad tím, co se děje. Dodávají sílu tam, kde je jí potřeba a dovolují ji použít. Nabízejí podporu a oporu tam, kde si o ni řekneme. Vedou k důležitým rozhodnutím. Nepřipouštějí vakuum, lenost, prokrastinaci, stagnaci.
Tomu, kdo z nás prožil něco důležitého během pondělního novu a zatmění, říkají o čem to je a dávají jasné mantinely v tom, co se bude dít. Ochlazují horké hlavy. Ohlazují ostré hrany. Dávají jízdní řád představám, touze i vizím. Stavějí mosty tam, kde je možnost porozumět. Otevírají dveře, kde je klíč. Usnadňují starty, dovolují nové začátky. Formulují programy, zvýrazňují potřeby. Dávají šanci zaznít našim hlasům pěkně zvučně a nahlas. Tedy docela prospěšný aspekt, že? 😉 Najdeme se v něm?

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...