Astrologova středa 22.12.2021 – Vlastní cesta

Je tu zajímavá kombinace Slunce v Kozorohu a Luna ve Lvu. Chceme a nejde to, potřebujeme něco udělat a necítíme pro to podporu. Vidíme smysl věci, ale nevymysleli jsme cestu, potřebujeme de někam vydat, ale nemáme dost sil nebo v jiných případech zase odvahy.

Už tu funguje velmi razantně kvadratura Uran – Saturn. Vyvrcholí až 24. prosince, ale už nyní ovlivňuje nade životy. Můžeme mít pocit, že jsme před bodem zlomu, před rozhodnutím. Nemusíme jednat správně, ale přesto máme pocit, že něco udělat musíme. Potřebujeme pohnout světem, vztahy, prací i vlastním životem. Není ještě na to čas a neotevřely se ještě všechny cesty a neodkryly se ještě možnosti. Neuzrál čas. Tak pár dnů ještě vydržme.

Ale určitě funguje trigon Luna – Mars, kt. nás pohání v našich životních procesech. Žádáme hodně a také dost můžeme dostat. Jde tu jen o odvahu a sebevědomí. Tenhle trigon nás vede i ke spolupráci, učíme se vlastní cíle spojovat s cíli těch ostatních, hledáme spojence a ty, kteří půjdou kus cesty s námi. Pracujeme s vlastními plány a projekty, mělo by se jim dařit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...