Tip pro sváteční dny: Vánoce a Nový rok v hotelu Alcron

Zbývá pár hodin do Vánoc. Nejkrásnější období, kdy lidé prožívají emočně každý okamžik, právě začíná. Všichni, kteří milují toto roční období, by měli do Alcronu zaskočit. Jedno z nejsvátečněji naladěných míst v Praze.

Vánoční program je v hotelu Alcron nabitý. Štědrý večer  začíná v restaurantu La Rotonde, kdy hosté budou moci vybírat ze svátečního menu plného tradičních chodů v doprovodu živé hudby. To samé menu bude k dispozici 25.12.2021. Klasika plná elegance a nezapomenutelného kouzla.

Následuje další nabídka Štědrého večera v přilehlém BeBop baru, kde bude klasické a la carte menu. Tento večer je určen pro ty, kteří si chtějí tento sváteční večer užít po svém v nespoutaném provedení.

26. prosince přichází na řadu vánoční brunch v La Rotonde. Startuje od 12:00 a ke zdárnému konci se ubírá kolem 16:00. Brunch formou bufetu s tradičními vánočními pokrmy doprovázející živá hudba. Nabídka brunche zahrnuje bufet, tak jako širokou škálu nápojů od vína, piva po nealko, kávu či čaj. Nechybí ani lahodné Alcron Prosecco.

Konec roku je také v hledáčku alcronské zábavy. Silvestrovská večeře v La Rotonde či závěrečná oslava v BeBop baru. To vše s přívlastkem kvality a české srdcovky.

Šťastné a alcronské Vánoce všem!

You may also like...