Astrologova středa 26.1.2022 – Dopředu i dozadu

Kalendář letí dopředu jako zběsilý, mává svými lístky a čas se vleče i úmysly se točí na místě. Uran se dal po otočce do pohybu, Venuše pomalu zastavuje v retrograditě a vzrušuje nás svým trigonem s Uranem. Merkur se dokonce vrací (pro co asi?) zpátky do Kozoroha jakoby mu to na přelomu roku nestačilo.

Se skřípotem zubů se tu nyní potkávají dvě roviny, kt. spolu moc nekorespondují. Na úrovni přání pádíme dopředu a vidíme, co všechno by mohlo být, malujeme si růžovou budoucnost a vidíme, že po dlouhém půstu je i potenciál na nové skutečnosti.

Osobní planety ale krutě stávkují, Venuše i Merkur hledají všelijaké možnosti aby nás zastavili. Nám se objektivně nechce vylézt ven, vyjít na světlo. Cosi si v sobě řešíme, hýčkáme doslova a zabýváme se tím víc než je zdrávo. Možná proto, že je třeba se podívat na všechny brzdy, které máme a odbrzdit je.

Překontrolujme si tedy to, kde si nevěříme, podívejme se na to, čeho se obáváme, prověřme si, zda umíme řešit potíže, jimž jsme si navykli říkat konflikty. Zjistěme a zajistěme si, co nás nabíjí, dává chuť do života a energii k pohybu dopředu. Čas, kdy to nejde dopředu není dobou stagnace, ale prostorem pro podpoření sebe sama a tady nám nikdo zvenčí nepomůže.
Ve výčtu osobních planet tu chybí Mars, který jde statečně dopředu Kozorohem a pomalu prochází místy, na nichž se odehrávaly silné konjunkce na začátku roku 2020. Oživuje témata, jež se v té době otevřela (jak na osobní, tak na kolektivní rovině), dává nám na ně nový pohled a vede nás k tomu, abychom se k nim taktéž statečně, ale hlavně s pohledem na budoucnost konstruktivně postavili. Takže plánů by bylo dost, jen najít pro ně správné podmínky a partnery, se kterými je začneme uskutečňovat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...