Astrologova středa 20.7.2022 – Finále račí sezóny

Nejsem rád poslem nepříjemností. Nicméně nepříjemné chvíle nás mohou dnes potkat. Tak si o nich povězme. Nejprve sextil Marsu v Býku s Lilith v Raku. Aspekt ukazuje na pocity zklamání z toho, že se věci nevyvíjejí tak, jak jsme si to představovali. Co dodat? Snad to, že v takových případech se může jednat o iluze, do kterých jsme si naprojektovali a namalovali své obavy. Možná bychom nebyli plně spokojeni nikdy. A možná se ani ideálního stavu dosáhnout nedalo. Venku zuří léto, užívejme si tepla, možností jít kamkoli si vzpomeneme a nepodléhejme trudnomyslnosti, věci při tomto aspektu častokrát dopadnou dobře. Jen sami nevíme přesně, co to to dobře vlastně je 🙂

Máme tu i Lunu v Beranu v kvadratuře s Plutem v Kozorohu na jedné straně a Sluncem v Raku na straně druhé. A že je tu račí sezóna, tak tahle konfigurace (propojení planet) je hrobařem citů, citového sdílení a propojení. Vede k pragmatismu, směřuje k nemožnosti city vyjádřit a přivádí nás do světa, v němž se dobře řeší praktické záležitosti (vyzkoušejte), ve kterém se dá kvalitně popsat, definovat a vysvětlit, jen ne se citově vyjádřit.

Na druhou stranu jen ty city projevme a vyřkněme, je velká šance, že pokud najdeme odvahu, mohou takové projevy výrazně změnit náš svět (a klidně i k lepšímu). Bude na city vidět a budou brány vážně jakkoli nevážně o nich mohou mluvčí přemýšlet.

Dnešek je tu od toho, aby oddělil seriózní od nahodilého, vážné od pokusů, hluboce míněné od nezávazného, razantní od potlačovaného. Takže to s těmi špatnými zprávami ve skutečnosti není tak zlé. Jen je potřeba najít velkou odvahu prezentovat a ještě větší projevené přijmout.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...