Astrologova středa 27.9.2023 – Podzimní brána

Venuše s Marsem stále dodržují jednostupňovou odchylku od příznivého sextilu a tak je tu blýskání se snad na lepší časy, ale aby něco dopadlo, bude nutno se notně snažit. Kdo neumí překročit hranice, které si dal, ten nenaplní a nezažije.

Pak je tu Luna v Rybách. Jemná, citlivá a vzdalující se. Ideální konstelace pro umění, meditace a ukončování procesů. Začátky přijdou až s beraní Lunou. Luna s v Rybách setkává se Saturnem a nechává nás tak zažít potřebu ujišťovat, zdůvodňovat, stabilizovat a uklidňovat. Je to poměrně konzervativní aspekt a nenápadně krade energii.

V sobotu už přijde první podzimní úplněk na 7. stupni Berana. Úplněk bude mít moc nastartovat nové životní etapy, přijít s novými tématy. Také zjistíme, kolik je v nás síly i agresivity.

Když už se díváme na trendy, tak na jeden z nich ukazuje Lilith na posledním (30.) stupni Lva. Často se tak objevují téma samostatnosti, schopnosti, ovládání a vlastní životní cesty. Většina z nás se do 3.10., kdy půjde Lilith do Panny, bude muset projevit. Bude se to týkat samostatného jednání, srdnatých postojů spojených se zodpovědností za to, co tvoříme a srdečných projevů, kdy se zachováme opravdu velkoryse.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...