Astrologova středa 31.3.2021 – Radost i smutek

Konjunkce Merkuru a Neptunu v Rybách přináší hlubší poznání. Snadněji se dostaneme pod povrch a k podstatě věcí. Spojení Merkuru s Neptunem přináší i radost nepodmíněnou aktuálními podněty. Možná tedy těšení se z opravdového příchodu jara zažehne jaro i v našich srdcích. Vždyť přirozené je být spokojení. Aspekt přichází i s návraty a reprízami, nelehko se zbavujeme některých pocitů, dojmů a vzpomínek. A přesto konjunkce nás jasně učí toto oddělovat. Pro sebe bychom měli umět najít důvod, proč se nám to takto děje.

Skupinka Venuše – Slunce – Chiron v Beranu v sextilu se Saturnem je výrazně terapeutická. Ukazuje na to, že v některých oblastech se neposuneme dále, pokud nenajdeme odvahu říznout a udělat to, čeho se obáváme. V současnosti můžeme být natolik citliví, že se dovedeme bát i toho, co se neděje a nehrozí nám. Je vhodné opanovat situace a získat si podporu od někoho zkušeného, naučit se patřičnou techniku a opanovat situaci.

Opozice Luny ve Štíru s Lilit v Býku a Uranem tamtéž nepřináší příjemné pocity. Vytváří odpojenost od témat, kt. by nás měly zajímat i naopak příliš intenzivní prožívání tam, kde je spíš potřeba jednat konkrétně a jednoznačně. A kvalitně i rychle. Obavy nejsou na místě.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...