Astrologův pátek 11.11.2022 – Rozcestí

Dominující aspekt pro dnešek bude Slunce ve Štíru v nepříznivé kvadratuře se Saturnem. Při opozici s Uranem v Býku (8.11.) jsme vycítili trend, zachtěli a zatoužili. Zjistili jsme ale také, jaká jsou potřebná řešení a nutná rozhodnutí. Objevily se nové skutečnosti a alternativní možnosti. Dnes už potřebujeme oddělit nové od stávajícího, potřebné od nepotřebného.

Ve hře je Saturn a tak nebude nic zadarmo. Trochu bude, pokud máme zásluhy, ale jinak to může bolet. Ale co je na světě kromě zubaře bezbolestné?

Ne každý může mít dnešní úkoly tak aktivně nastavené. Některým jen přijde dobrá rada, zásadní moment, něco, na co se čekalo a trochu nebo víc se změní naše cesta.

Jiní uvidí, ucítí (a prožijou) hranici a také už budou vědět. Pro další může být tenhle aspekt momentem nejasností a zpochybnění, to když jdou příliš neochvějně a nepřipouštějí si pochybnosti.
Den obecně nebude přát falešným autoritám, nejasným situacím, podlým záměrům. Jistě, kdyby na ně přišly boží mlýny, bylo by to fajn, ale úplně bude stačit to, že na lecjakou nepravost bude vidět.
My sami nebo někdo kolem nás se snadno můžeme stát slabými, to kvůli konjunkci Luny s Marsem retrográdním v Blížencích. Šetříme energií, neplýtvejme marnými pokusy, schraňujme si to až na další dny. Mars tady jednoznačně vybízí také k tomu, abychom si uvědomili, z čeho pochází naše síly, ale také koho podporujeme a jak. Nabízejí se určitě nějaká vylepšení 🙂

Dnešní setkání a jednání mohou být trochu vynucená a tak pokud se v nich nebudeme cítit ok, klidně je raději posuňme. Už možná i kvůli trigonu Merkur – Lilith, který sice není až tak špatný … ale může přinést jiné výsledky než ty, jež jsme plánovali.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...