Astrologova středa 4.1.2023 – Experimenty ve zkušebním období

Venuše je ve Vodnáři, rozhlíží se, jakou by obsadila pozici. I my si vyhlížíme postoje, místa, pozice a pózy, zkoušíme, co by nám nejlépe pasovalo a co by páslo. Nápady, představy a touhy tu jsou, zkoušíme si je jako nové šaty. Třeba si je necháme, třeba se k nám nehodí. Možná se vám vodnářská Venuše usadila v kuchyni a donutila vás uvařit netradiční nebo podivné pokrmy (tak jako astrologa 🙂).

Máme teď do půlky ledna takové zkušební období. Dokud se neotáčí dopředu Mars i Merkur, žijeme z nějakého pohledu jako na zkoušku nebo nanečisto nebo na dluh. Půjde hodně o to, co si dokážeme vydobýt a také udržet.

Překvapení ještě nebylo dosti. Chystají se další, Slunce v Kozorohu běží do trigonu s Uranem v Býku, věci se ukazují z jiných a dosud neviděných úhlů pohledu. Ano, i tudy to může jít, ano, i taková muže být realita. Překvapení se dějí, nutně nemusejí vystihovat to, co se děje. Ukazují na nestabilní nebo méně udržitelné situace a nemusejí dopadnout. Zato dovedou pěkně podráždit a naštvat. Štve vícepráce, okliky a nepřizpůsobiví lidé kolem nás. Užívejme tak rozum kde to jen jde.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...