Astrologova středa 9.11.2022 – Úplněk končí

Z těch v současnosti důležitých aspektů se už většina stala. Můžeme se tak dohadovat, co pro nás znamenalo zatměni Slunce před 14 dny, co představovalo období mezi tímto zatměním a aktuálním úplňkem. Tak jak jsme jiní, poselství pro každého z nás bylo (a je) odlišné.

Obecně můžeme říci, že uplynulých 14 dnů mělo větší sílu k otočení kormidlem našeho života než mnoho předchozích konstelací. Zatmění na ode Býk – Štír uvolnilo naše nitro, uvolnilo naše jednání. Uvědomili jsme si tak nějak, že jen my sami jsme odpovědní za to, co se nám děje. Otevřelo se pole možností a stále ještě nevíme, co přesně je ve hře a kudy půjdou cesty. Ponechme ale astrologii nějaká tajemství. Možná neumí vše detailně popsat, však do kuchyně osudu jen nahlíží a kouká se na papíry s objednávkami.
Čeká nás v nejbližších dnech ještě kvadratura Saturnu se Sluncem (11.11.) i Merkurem (10.11.) a tak se nám ještě obraz zaostří a vyvstanou konkrétní úkoly.

Dnešek je samozřejmě ještě pod vlivem Býčího úplňku. Teoreticky by nám taková konstelace měla pomáhat zjednodušovat život. Podpoří nás v uvolnění a některé procesy i vysvětlí.
Odpolední Luna v Blížencích nám rozváže jazyk, staneme se sdílnější a bude šance si pohovořit o tom, co se dělo. Na nové úkoly je ještě brzy, budou nás dostatečně naplňovat reakce na emoce a události předchozích dnů.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...