Astrologova středa 9.6.2021 – Mluvení a mlčení

Luna dnes již v Blížencích, Slunce běžící si v ústrety s Merkurem v tomtéž znamení. Čekejme posuny a přesuny, změny v drobném, promluvy a diskuse. Samozřejmým nástrojem je vysvětlování a dohadováním a smyslem pak vyladění se. Ať již v sobě nebo v rámci okolního světa.

Opět si děláme jasno, tentokrát vlivem retrográdního Merkuru se ujišťujeme. Potřebujeme probrat zásadní věci právě proto, abychom se konečně stabilizovali. Nelze donekonečna mít otevřených několik cest a variant. Není možné stát na dvou březích. Nelze kalkulovat s tím, co vyjde a co nikoli. A není moc prostoru pro improvizaci když budeme doufat, že někdo jiný, případně osud rozhodne za nás.

Je dobré si uvědomit, zda máme všechny informace a pak se rozhodnout. Rozhodnutí bych situoval tak den po blížícím se novoluní v Blížencích (bude 10/6). V rámci komunikace bychom neměli fungovat jen podle zákona vlastní hlavy. Nastupující tranzity nám dobře ukáží, že aktuálně je největší síla ve schopnosti něco vyjasnit, dojednat a probrat. To vše s respektem k těm okolo nás. Největší naději na splnění mají ty záležitosti, kt. se dějí v zájmu více zainteresovaných.
Aktuální doba před novem povede k zvýšení toku informací, často protichůdných, bude se dít více klamných a klamavých záležitostí. Prase aby se vyznalo v některých procesech. Nezbývá než nekomplikovat, zjednodušovat a mlčet tehdy, když není co říci. I mlčení je půvabné.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...