Astrologovo pondělí 11.1.2021 – Čas na poradu

Dnes by nás mohla zajímat konjunkce Merkur – Jupiter na 6. stupni vodnáře. je čas mluvit. Je doba k tomu, abychom řešili to, co nás aktuálně zajímá. Je tu chvíle k tomu, abychom se poradili, abychom si věci vysvětlili. Zrovna tak, počítejme s tím, se mohou dít naprosto neplánované věci a naplánované záležitosti mohou nebrat jiný směr než ten, který byl očekáván. Počítejme s tím. Osud nám tu pravděpodobně ukazuje, jak moc a nebo mále záleží na našem vlastním vidění světa, na našich plánech a našich představách. Na druhou stranu fantazie se může volně prolínat s fakty a je tak čas na imaginativní setkání, pro plánování projektů, cest. Mnohá dnešní setkání mohou být vysoce inspirativní.

Luna do odpoledne bude ještě ve Střelci, technicky v kvadratuře s Neptunem v Rybách. Mohou se tak vracet neuskutečněné myšlenky a nápady, nejspíš k tomu, abychom si jich všimli a řekli si, zda je pro jejich uskutečnění ten pravý čas.

Naplňuje se pomalu kvadratura Jupiteru s Uranem. Není to veselý čas, nevidíme budoucnost a vnímáme sebe sama, jako bychom přecházeli po lávce z jednoho světa do druhého. Z jednoho jsme ještě úplně nevyšli a ten druhý ještě nepřišel. Rozporuplné dojmy a představy, často o blízkých lidech a situacích, kterých se účastníme, podtrhuje i spojení Merkuru s Jupiterem. Je opravdu čas si nechat poradit zkušenějšími.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...