Astrologovo pondělí 12.4.2021 – Nov v beranu

Tak tady je právě ten start jara a začátek našich nových cest. Opravdu se děje něco jiného než před několika týdny. Stále nás svírá sociální a zdravotní krize. My ale hledáme bez ohledu na vlastní zkušenosti všichni cestu ven a k jejímu překonání, zatím na vlastní úrovni a ve svém světě.

Čeká nás řádka dnů, ve kt. budeme aktivní, ve kterých se budeme rozjíždět po dráze vlastních osudů. Je na to teď ideální čas. Přichází doba pro nové projekty, pro nové cesty, nové plány. Opravdu teď musíme pracovat pro vlastní růst, posun a vývoj. Každé zastavení (se) je vnímáno jako stagnace, každá překážka jako konflikt. Tak jako jsme před měsíci plánovali vlastní buducnost v tomto roce, nyní ji začínáme žít.

Stranou jdou vztahy, smlouvy, dohody, neřeší se minulost, nezabýváme se sliby a domluvami. Je čas, v němž můžeme hodně udělat pro sebe a také to činíme. Je doba, ve které se orientujeme podle toho, co nás baví nebo nebaví. Neznamená to, že nezábavné věci neděláme, ale nemáme je v lásce a hledíme je z života v nejkratší dohledné době vyprovodit.

Nov v Beranu je ale především o lásce k sobě, o radosti z toho, že jdeme, kráčíme, běžíme, že nám to hezky jde a funguje. Samotný den vybízí k výkonům, ale také k jejich opakování. Je ideální pro to, abychom s něčím, nejlépe fyzickým začali.

Slunce s Lunou jsou v příznivém aspektu (sextilu) s Jupiterem ve Vodnáři a tak se nebojíme, umíme i věci zorganizovat a být nad nimi. Slunce a Luna jsou v sextilu i s Marsem v Blížencích a tak měníme v poklusu naše aktuální životní nastavení a přeskakujeme překážky. Jestli chceme něco nového naplánovat a zorganizovat, je k tomu ten ideální čas.

Stínem novu v Beranu je vztah k lidem, ke vztahů, smlouvám a dohodám. Chceme a potřebujeme je budovat, udržovat a hlavně žít. A tak je důležité a vlastně i důstojné o sobě mluvit, informovat. O vlastních záležitostech s dotyčnými diskutovat, rozebírat je. Hovořit o tom, co potřebujeme, co chceme podniknout, plánujeme. Nov v Beranu je i časem konfliktů, vnějších i vnitřních. Je to logické, dlouho byly záležitosti souladné a nyní se dostávají do rozporů. nejsou neřešitelné. Jsou běžné. Jsou přirozenou součástí vztahů jakékoliv podoby. jejich řešení vztahy posouvají a dávají jim dynamiku. A tak se dnešek nabízí jako ideální den k tomu, aby se skutečně účelně rozebraly všechny tlaky a tahy v našich životech. Pamatujme na heslo dneška, nebát se.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...