Astrologovo pondělí 13.2.2023 – Přes hranice dál

Slunce ve Vodnáři běží do konjunkce se Saturnem ve Vodnáři. Luna ve Štíru v kvadrátu se Sluncem.
Události dnešního dne útočí na jistoty a nutí nás hledat nová řešení, nepoznané cesty. Jeli bychom i improvizovat a tak zjistit, co by se z nových postupů a přístupů tak mohlo chytnout.

Na symbolické rovině vidím tarotovou kartu Věž. Něco se boří, bortí a padá, může se to často týkat představ, vizí a plánů. Současně doslova na troskách zřícenin roste nové. Odhoďme strachy, bolesti a opusťme nepříjemné cesty, které nikam nevedou. Zvedněme zrak kousek nad horizont a pusťme se tam, kam jsme jít toužili a doposud si to zakazovali. Úkolem není trpět, úkolem je se rozvíjet.

V aktuálních hodinách narážíme na limity a meze. Uvědomíme-li si proč tu jsou a kdo je postavil, můžeme s nimi pracovat. A je faktem, že současně tranzity nám dávají nadhled a nápady, co dělat dál s vlastním životem. V hrubých rysech vidíme velmi hluboko a analyticky. Odvážíme se jít dál?

Dnešní aspekty se v malých i životních událostech budou týkat hranic, kterými v touze mít své jisté se poutáme do konkrétních míst a časů. Co když by ale leccos mohlo být jinak? Kdo by to mohl posunout? Co je pro to třeba udělat? Tak či onak se ptáme. Možná he čas postavit sebe sama do důležité, neřkuli hlavní role.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...