Astrologův sváteční čtvrtek 28.9.2023 – Čekání na úplněk

Svatováclavský čtvrtek začíná pěkně Lunou v Rybách. Ve hře je i Saturn tamtéž, v opozici Merkur v Panně. Aspekt upozorňuje Jen žádné prudké pohyby! Pokud přemýšlíme, tak hledejme logiku, pokud pracujeme, pozor na únavu, pokud vysvětlujeme, pozor na nezájem. Zdá se, že dnešek je tu proto, abychom se zorientovali a podívali se, koho máme vedle sebe a kdo je daleko. Napětí v komunikaci může vyústit v dobrá řešení. Nikoho neodbývejme a se všemi promluvme. Jsou důležité doteky a obnovování kontaktů.

Den před úplňkem v Beranu si s námi hraje naše kondice. Můžeme se cítit velmi silní i slabí. Síla i tlak může kolísat, aktivita a pasivita se střídat. Zrovna tak i chuť a nechuť něco dělat, pouštět se do něčeho a zabývat se. Úplněk v pátek na sedmém stupni Berana má ambice pročistit atmosféru a přinést nová témata. Může být důležitý pro projevení zásadních myšlenek a postojů, tak se na to připravme.
Začíná se pomalu projevovat kvadratura Venuše ve Lvu s Uranem v Býku. Za rohem číhají překvapení a zvraty. V nedávné době jsme už zažili během léta dva takové momenty a tyto byly spojeny se silnými událostmi v osobním i společenském životě (3.7. a 9.8.) a tak už tušíme. Každopádně tento aspekt má ambice zamíchat našimi hodnotami.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...