Astrologovo pondělí 14.6.2021 – Dlouhé dny, krátké noci

Tento týden se podruhé naplní kvadratura Uran – Saturn. Osobně se nám nemusí dít nic nového. Jen se opět prohloubí staré potíže a vyostří existující konflikty. Samozřejmě, že prvně ty vnitřní v nás.

Saturn je tentokrát retrográdní (poprvé když byla letos tato kvadratura, šly obě planety dopředu, potřetí až proběhne v listopadu, bude Uran couvat a Saturn půjde dopředu), to znamená, že přijdou podněty na vnitřní změny. Už můžeme mít dost toho, že se nám nedaří, že nechápeme, proč se něco děje, že neumíme prolomit neviditelnou a nenahmatatelnou zeď oddělující nás od toho, co potřebujeme žít.

Nebudeme bořit vnější zdi, ale nejspíš se zřítí některé v nás samotných. Každý známe svá témata, kt. nás trápí a tak netřeba nápovědy. Týden nás tedy prostřednictvím toho, jak budeme vnímat vnější události, lehce změní. Nejdůležitější v tom bude konec pondělka a úterý s přesnou kvadraturou obou planet, v pondělí večer bude navíc Luna ve Lvu v opozici se Saturnem a v kvadratuře s Uranem a tak tyto změny prostřednictvím krize, naštvání, konfliktu, proudících emocí půjdou věru snadno. A často to nebude ani navenek znát.

Čeká nás dlouhý den s Lunou ve Lvu, den, v němž budeme hodně vidět uprostřed dění sebe sama. Budeme myslet na sebe. Nebo aspoň bychom myslet měli. Pokud si se sebou potřebujeme něco vypořádat nebo vyříkat si před zrcadlem, bude ideální čas. nebojsa v nás to pěkně vykřičí do světa.

Kvinkunx Mars – Jupiter nás bude dráždit, ukazovat různé cíle, nabízet všelijaké možnosti. Jen se do něčeho pustit, sebrat sílu a vykročit. Úmysly se bohužel nepočítají, sčítají se jen vstřelené branky a dnešní mač my versus naše možnosti nejspíš skončí remízou. Ale i snaha se bude cenit.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...