Astrologovo pondělí 18.1.2021 – Příprava na akce

Nedělní vrchol kvadratury Jupiter – Uran ukázal na to, co v životě nefunguje, s čím nesouhlasíme. Na druhou stranu jsme zjistili, že pokud nějaké změny budeme chtít, musíme se o ně sami přičinit. Aspekt opravdu není příjemný, ukazuje v mnoha pohledech situace, kt. nemají řešení. Měli bychom se umět postavit do odstupu od dění a uvědomit si, jaká je skutečnost.

K probuzení by měla přispět Luna v Beranu. Bude i v sextilu s Jupiterem, Saturnem a poté i Merkurem ve Vodnáři. Neměli bychom tak být lhostejní a tomu, co se s námi děje. Právě tenhle aspekt dá šanci uvědomit si osobní účast i zodpovědnost za sebe sama i vlastní osud. Luna v Beranu rozproudí aktivity, v mnoha případech neumíme už a ani nechceme být lhostejní.

Je znát i nabíhající konjunkce Marse s Uranem v Býku. Tady se pomalu v různých situacích dávají na pochod emoce. Vidíme před sebou úkoly a chystáme se na ně. Nebudou to žádné maličkosti, často se bude jednat o zásadní záležitosti týkající se našeho vztahu k hodnotám, k tomu čím žijeme, co prosazujeme a co nás stabilizuje.

Na rozdíl od víkendových dnů tento den není odpočinkový. Agenda toho, co si pro nás osud připravil, je dlouhá a tak bude vhodné se do všeho vrhnout pěkně po ránu. Nevybírejme si, hledejme jednoduchá řešení, nekomplikujme život ostatním a ani sobě. Den je vhodný k tomu, abychom překonávali osudem nastražené překážky, k tomu, abychom se zakousli a nepustili do té doby, dokud neuvidíme za sebou výsledky své aktivity. Samozřejmě s beraní Lunou budeme myslet na sebe. A nebudou to myšlenky nijak strukturované.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr
Print Friendly, PDF & Email

You may also like...