Astrologovo pondělí 21.11.2022 – Před jupiterskou otočkou

Vůči neděli se dnešní aspekty moc nezmění. Můžeme tak klidně pokračovat v tom, co jsme včera začali provádět. Nečekejme velké výzvy ani boje, dnešní akce jen zvětší nebo prohloubí to, co už začalo na konci uplynulého týdne.

Pusto a mrtvo ale nebude. Konjunkce Merkuru s Venuší ve Střelci míchá kartami, chvíli jsme na koni, chvíli mají iniciativu ti kolem nás nebo osud jako takový. Dostáváme malé dárky. Možná ty největší jsou v nekomplikované přítomnosti pro nás důležitých lidí. Využijme ducha času pro to, abychom sdělili to podstatné a zařídili to, na co jindy není čas.

Bude i živo, Slunce v trigonu s Jupiterem opravdu prosvětluje svět a jeho události. Nabízí se množství spiritualnich pohledů na svět, vidíme z jiných rovin to, co probíhá a dáváme si věci do souvislostí. Je čas pro nové přístupy ke starým záležitostem.

Jupiter je už pár dnů před otočkou z retrogradity do přímého směru. Dobře tak vidíme jupiterskému osudu pod pokličku. Lépe rozumíme tomu, co se děje a nejspíš vidíme i nástroje, kterými můžeme ovlivňovat svou cestu. Je čas pro nové plány, do nichž můžeme zahrnout i ty, co s námi sdílejí společnou cestu.

Doba přeje i komunikaci, na nebi se drží velký vzdušný trigon Luna – Saturn – Mars. Dá se rozumné mluvit, dá se hovořit o pravidlech a dobře slyšíme i na téma zásad. Umíme být konkrétní. Využijme to pro sebe.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

You may also like...