Astrologovo pondělí 27.8.2021 – Nenápadný půvab stabilizace

Astronomicky máme podzim, nicméně venku ještě dobíhá léto. Stabilitu můžeme vidět právě ve velkém trigonu ve vzdušných znameních Saturn – Slunce/Mars – severní uzel. Podprahově se tu pracuje na naší budoucnosti. Aniž si to vždy uvědomíme, velká řada našich akcí i aktivit je tu proto, že se snažíme něco dlouhodobého vytvořit, případně stabilizovat. Může se jednat o vlastní životní cestu, práci, vztahy, zdraví, společenské uznání, funkce, kt. zastáváme … Postupujeme citlivě, našlapujeme opatrně, necháváme se vést tím, co je silné a co se osvědčilo. A z vyššího pohledu dobře děláme.

V konjunkci se severním uzlem je i Lilith a tak nám často nezbývá čas na vše, co bychom potřebovali zvládnout. Bojíme se také jít do konfrontace, vyčkáváme, jak věci dopadnou. Nepouštíme se do dobrodružství a improvizace, pohybujeme se po známých trasách a vyšlapaných cestách. Aktuálně i spíš vyznáváme hodnoty konzervativní než inovativní. Tahle nálada nás neopustí do úplňku ve Vahách a událostí okolo něj v týdnu po 4. říjnu., kdy vše vyvrcholí. Volby tak spadnou už do zcela jiných tendencí a tranzitů.

Jakoby se v posledních dnech okolo víkendu zastavil čas, jednotlivé dny mohou být svými náladami a nastaveními hodně podobné. Snažíme se odpočívat, vypouštět to, že bychom šli za hranice a do vysilujících procesů ačkoli tyto nás vyzývají. V kvadratuře se zastavují i dvě další planety, Pluto a Merkur. Moc nových věcí se tak neděje, ale to, čím žijeme, jde do hloubky, intenzity a na dřeň. Sami jsme překvapeni, co vše se může objevit a kam lze až dojít.
Dnešní blíženecká Luna kupodivu události nerozpohybuje, ale bude podporovat řešení toho, co bylo už dáno. Budeme pracovat s rozdanými kartami a budeme se zajímat o výsledky. A jestli vybočíme ze stereotypů, tak jen proto, abychom si ověřili zda ještě fungují.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Print Friendly, PDF & Email

You may also like...